Şenyuva NAKLİYAT sahip olduğu alt yapısını geliştirip İstanbul içi hizmetlerine hız kazandırmıştır. İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerine anında hizmet verebilen Şenyuva ekibiyle sağladığı hizmetten İstanbul da ki müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.Sağladığı hizmetleri kaliteli personeli ve sahip olduğu yılların tecrübesiyle sıfır hata ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde nakliye sektöründe aranan isim olmuştur.evdenevebuyuk

 

Yaz nedeniyle nakliyat hizmetlerinde halkımıza uygun fiyatlar dar gelirli veya az eşyası olanlar için kaçırılmayacak fırsatları sunuyor. Şenyuva nakliyat şirketi olarak İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm semtlerine Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz.Amacımız Nakliyat sektöründe daha iyi bir hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şenyuva evden eve nakliyat hizmetleri nerede olursanız olun her yerde yanınızda olacaktır.

 

IMAG0785

Şehirler Arası Nakliyat ve Taşımacılık


Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat eşya taşımacılığından ziyade eşyaların düzenli bir şekilde sorunsuz hatasız bir evden başka bir eve nakline denir.Evden eve nakliyat işinde en büyük iki faktör vardır.

1. nakliyat aracı

2. evden eve nakliyat işini yapacak taşıma elemanları
Bu iki unsur nakliyat şirketinin kalitesini gösterir.Özel marangozu olmayan firma bir evden eve nakliyat şirketi olamaz yatak odası vb gibi mobilya elemanlarının montajı, tekrar sökülüp takılması ustalık ister.Ev taşıma işlerinde belirlenecek güzergaha kadar her şey ince ayrıntısına kadar hesaplanmalıdır.

Evden eve

Evden eve

Evden Eve & Depolama

İstanbul da evden eve nakliyat şirketleri asarında büyük bir İnternet rekabeti başlamıştır. Bu rekabetten yararlanırken Lütfen kaliteli hizmetin fiyatını da göz önünde bulundurunuz. Eşyalarınız sizin alın terinizdir. Güvenilir ellerde olduğuna taşındığına emin olunuz. Evden eve nakliyat Sektöründe sizin için en önemli olan diğer bir husus ise mutlaka sigortalı garantili hizmet veren firmalar olmalıdır. Kadıköy evden eve nakliyat olarak tüm türkiyede hizmet anlayışında bulunmaktayız. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Call Now Button