Şenyuva Evden Eve Nakliyat 1975 yılında hizmete başlamıştır. ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT Evden Eve taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla, 1997 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı. Evden eve nakliyat Referanslarımız için buraya tıklayabilirsiniz. ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYATentegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu kendine ait TIR ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile, ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT

2013-01-14-130

Taşımacılık sektöründe,büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır. Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz.

 

evdenevebuyuk

EVDEN EVE, ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE NAKLİYE; Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz Nakliye Hizmeti ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Dilerseniz bütün eşyalarınız uzman elemanlarımız tarafından toplanması yapılır. Her zaman sizin yanınızdayız.

Call Now Button