Yatak odasında bulunan mobilyalarınızın monte ve de montesi uzman mobilyacı elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Söküldükten sonta ambalajlanıp diğer tarafta kurulup kullanıma hazır bir şekilde bırakılır. Anlaşmalı olduğumuz axasigorta tarafından zarar veya hasar gören eşyalarınızın sigortamıza gönderilerek gereken uygulamalar yapılarak hazır bir şekilde tekrar size teslim edilir. Koltuk takımlarınızı temiz bir şekilde ambalajlanması ve her tarafının kapatılarak taşınması yapılır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertisin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek,Taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını  belirlemektir.

2013-01-14-130

1-) Taşınmaktan korkmayın atık biz sizin için herşeyi düşündük.

2-)Çok uzaklara gidiyorum diye dert etmeyin biz her yerdeyiz.

3-)Şenyuva Nakliyat sizin için tüm türkiyede.

4-)Sigortalı ve Garantili Taşımacılığın Tek Adresi.

ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT’ IN yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiği evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur. HER ŞEY ZAMANINDA Sloganıyla yola çıkan ŞENYUVA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

 

IMAG0785

Ataşehir Evden Eve Nakliyat


İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Ekspertizin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek,Taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

 

evdenevebuyuk

Şehirler Arası Taşımacılık


Şenyuva evden eve nakliyat tesisat ustalarımız tarafından sökülerek diğer tarafta kurulumu yapılan beyaz eşyalarınızın kurulduktan sonra sizlerinde deneme testi yaptıktan sonra kurulumu tamamlanır. Şenyuva Evden Eve Nakliyat salonda bulunan koltuk takımınızı komple sargısını yaparak taşımasını yapmaktadır. Önemle temiz çalışan güler yüzlü elemanlarımızı taktir edeceksiniz. Bu hizmet anlayışında sizlere %20 indirimli hizmetimiz devam etmektedir. Şenyuva nakliyat hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Call Now Button