Şenyuva Evden Eve Nakliyat ve Depolama ile istediğiniz zaman eşyalarınızı depolar ve istediğiniz zaman depolarımızdan eşyalarınızı temin edebilirsiniz. Depolama olarak ayrılan kısımlarımızda sizlere hizmet veren ekibimiz siz istediğiniz zaman eşyanız üzerinde bilgi verebilir. Depolarımız sürekli takip altındadır. Eşyalarınız bize emanettir.

IMAG0785

Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri


İstanbulun bir çok semtinde bulunan depolarımız hizmetinize sunulmaktadır. Depolanacak olan eşyalarınız elemanlarımız tarafından ambalaj yapılarak ve kolilenmesi sağlanarak temiz bir şekilde depolarımızda istiflenir.
Hiç bir şekilde kir veya toz kapmayacak bir şekilde depolanması sağlanır.
Temin etmiş olduğunuz eşyalarınız bir kaç parça veya tamamı yine elemanlarımız tarafından güzel bir şekilde araç ile istediğiniz yeni yerleşim yerinize istemiş olduğunuz dekorlu ve dizaynlı bir şekilde kurulumu yapılarak teslim edilir.2013-01-14-130

Kaliteli ve Güvenilir Depolama Hizmetinide sizlere sunan Şenyuva Nakliyat Depolama hizmetleri temiz ve hiyjenik depolarımızda güvenin ve kalitenin farkını sizde yaşayın.
7/24 saat boyunca kamera sistemi ve güvenlik görevlisi tarafından koruma altında olan eşyalarınız bizlere emanettir. Sürekli kontrol edilerek havalandırma sistemi ile hava almasını sağlamaktayız.
Şenyuva Nakliyat Türkiyenin her yerinden gelen eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktadır.
Ev, Ofis veya büro olarak her türlü eşyalarınız depolanmaktadır.

Call Now Button